2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Wawer
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier / e-commerce pakowanie paczek

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Motoautko to wiodący polski sklep internetowy, posiadający swoją siedzibę w Warszawie.

Oferujemy szeroką gamę produktów związanych z użytkowaniem samochodu.

MAGAZYNIER

Zatrudnimy osoby do 26 roku życia mile widziany status studenta oraz prawa jazdy.

Istnieje możliwość podjęcia pracy na okres 3 miesięcy lub współpracę na czas nie określony.

Główne zadania:

  • Pakowanie paczek.

  • Rozładunek dostaw.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru;

  • rozmieszczenie towaru na półkach w magazynie;

  • realizowanie zamówień e-commerce

  • pakowanie zamówień e-commerce

  • przygotowanie dostaw i wydawanie towaru klientom;

  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.

Jeżeli:

  • jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i lubisz pracę w zespole;

  • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;

  • mile widziana status studenta

Oferujemy:

  • umowę zlecenie i terminowe wynagrodzenie;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

Miejsce pracy:

Warszawa - Wawer - Marysin Wawerski - ul. Goździków 29/31

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest TOSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Goździków 29/31. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.motoautko.pl  w polityce prywatności.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 608930052