2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Żelków-Kolonia
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier / Dział Logistyki / Zentis Polska

Lokalizacja

Żelków-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zentis Polska jest producentem komponentów owocowych i warzywnych dla przemysłu mleczarskiego oraz piekarnictwa. Z sukcesem działa na ryku polskim, dostarcza również swoje wyroby do klientów w 28 krajach Europy, Azji, Afryki, USA.

Zentis zapewnia swoim Klientom: innowacyjność, wysoką jakość produktów, doradztwo techniczne i technologiczne.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Dział Logistyki

Miejsce pracy: Zentis Polska/Żelków Kolonia/Siedlce

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki, premie

  • dofinansowanie wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas

  • rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz

 Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy

 Zakres obowiązków:

  • prawidłowe rozmieszczanie towaru w magazynie

  • obsługa wózków widłowych

  • dbanie o porządek w miejscu pracy, przestrzeganie dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV

i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zentis Polska Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko magazynier. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO".

(data i podpis kandydata do pracy)

Lokalizacja

Żelków-Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelków-Kolonia
ID: 911211082