2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Ligota Zabrska
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier – dział dostaw i przyjęć

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Ligota Zabrska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Wybór odpowiedniego miejsca pracy jest ważną decyzją każdego z nas, dlatego aby ułatwić Ci decyzję chcemy przekazać Ci trochę informacji o nas samych oraz o tym jak się u nas pracuje. Kim jesteśmy?

Mówiąc w dużym skrócie, jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii. Kategorie w naszej ofercie to m.in: Drony, Audio, Foto&Wideo, GSM, Smart Home, Health&Beauty, AGD.

Naszym głównym celem jest tworzenie silnych marek produktów technologicznych na rynku polskim i zagranicznym. Uczestniczymy we wszystkich procesach począwszy od poszukiwań i analizy rynku, aktywnego wprowadzania i rozwijania po budowanie relacji partnerskich, dystrybucję, wsparcie i sprzedaż bezpośrednią. Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie innpro.pl W naszym portfolio znajduje się obecnie ponad 170 marek, w tym m.in: DJI, Ecoflow, Dreame, Edifier, Baseus, Insta360 i wiele innych.

Nasz rozwój = Twój rozwój

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie (na podstawie rankingu Gazele Biznesu 2023), dlatego wraz z dynamicznym wzrostem prowadzimy stałe rekrutacje do niemal wszystkich naszych działów i zespołów. Ponadto jako rozwijająca się firma nieustannie rozbudowujemy nasze struktury dzięki czemu pojawia się wiele możliwości rozwoju i awansu.

Obecnie zatrudniamy ponad 400 osób w Polsce oraz oddziałach zagranicznych, a liczba ta stale rośnie.

Specjaliści i początkujący

Poszukujemy osób zarówno doświadczonych i wyspecjalizowanych, ale również tych, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Jeśli posiadasz doświadczenie - na pewno je wykorzystasz i będziesz mógł dalej się rozwijać, a my uwzględnimy je w naszej propozycji współpracy. Jeśli nie posiadasz doświadczenia lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego - z chęcią nauczymy cię wszystkiego od podstaw.

Poszukujemy przede wszystkim osób ambitnych i sumiennych, wierzymy że zaangażowanie to jeden z kluczy sukcesu, a umiejętności i doświadczenie zawsze przyjdą z czasem.

Ponad 91% osób rozpoczynających z nami współpracę zostaje z nami na dłużej!

Więcej o nas i naszych markach znajdziesz na innpro.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko na wybrane zgłoszenia.

Aplikując na to ogłoszenie jesteś brany/a pod uwagę jedynie pod kątem niniejszego stanowiska. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse zaaplikuj także na inne.

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola dostawy

  • przyjmowanie towaru przychodzącego

  • rozmieszczenie towarów na odpowiednich regałach

  • praca ze skanerem

  • prawidłowy obrót towaru w magazynie zgodnie z dokumentacją wewnętrzną

  • bieżące prace magazynowe

Nasze wymagania:

  • punktualność
  • uczciwość i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole zgodnie z obowiązującymi standardami
  • doświadczenie w pracy ze skanerem

To oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pracę w systemie trzyzmianowym (05:00-22:00)
  • premię frekwencyjną 300 zł brutto oraz uznaniową 600 zł brutto
  • możliwość rozwoju i awansu
  • Benefity:
  • program kart Medicover Sport
  • sportowe wtorki (rozgrywki siatkówki)
  • imprezy integracyjne
  • zniżka pracownicza na produkty z oferty INNPRO
  • owocowe wtorki
  • paczki świąteczne
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Planu Kapitałowego (rządowy program długoterminowego oszczędzania)
  • najlepsza kawa w mieście

Benefity:

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rudzkiej 65c, 44-200 Rybnik. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na naszej stronie internetowej: https://innpro.pl/kariera-rodo/.

Przesyłając swoją aplikację potwierdzam zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym mojego wizerunku i innych dobrowolnie podanych informacji przez INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o.  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego.

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Ligota Zabrska
ID: 908333318