2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Krotoszyn
Dodane 12 czerwca 2024

Magazynier ds. gospodarki odpadowej

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoja rola i obowiązki:

  • Przyjmowanie i wydawanie z magazynu odpadów

  • Udział w rozładunku i załadunku

  • Zarządzanie odpadami w magazynie: prawidłowe rozmieszczenie odpadów, właściwe oznakowanie, przepakowywanie, zapewnienie pojemników niezbędnych do gromadzenia lub transportu odpadów niebezpiecznych

  • Planowanie wysyłek odpadów oraz przygotowanie odpadów do wywozu (terminy, ilości)

  • Prowadzenie ewidencji materiałów będących na stanie magazynu

  • Zbieranie odpadów z hal produkcyjnych oraz z punktów zewnętrznych

  • Uzupełnianie kącików czystości o materiały potrzebne do utrzymania czystości na stanowiskach pracy

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy

  • Dostępność do pracy na jedną zmianę 6:00-14:00

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Posiadanie uprawnienia do rozładunku i załadunku materiałów niebezpiecznych oraz ich transportu (ADR) mile widziane

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 920082984