2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Kowale
Łukasz
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier z UDT- Dobra stawka, wolne weekendy, stabilna praca!

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta poszukujemy PRACOWNIKÓW MAGAZYNOWYCH!

Lokalizacja: Kowale

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT WJO I lub WJO II;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u Klienta;

  • Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku;

  • Wolne weekendy;

  • Atrakcyjną stawkę;

Twoje zadania:

  • Prace magazynowe z użyciem wózka widłowego i skanera;

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 911194495