2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Legnica
Dodane 23 lipca 2024

Magazynier /dobre warunki pracy/ pakowacz, picker

Wynagrodzenie

4 300 - 5 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy magazynierów Miejsce pracy: BAYLEG S.A. Legnica / Ziemnice , Krzywa 20 branża - weterynaria i zoologia (około 10 minut od Szpitala)

Zakres obowiązków:

•         kompletacja i weryfikacja towarów według zamówień

•         rozmieszczanie produktów według określonych standardów

•         dbanie o powierzony towar

•         utrzymanie porządku w miejscu pracy

•         inne proste prace magazynowe

Wymagania:

•         umiejętność szybkiego uczenia się

•         wykształcenie średnie

•         dyspozycyjność

•         praca 3 zmianowa ( głównie 2 i 3 zmiany)

•         punktualność

•         dokładność, sumienność i zaangażowanie

•         niekaralność

•         mile widziane uprawnienia na wózki UDT

Oferujemy:

  • Stabilność

  • Możliwość rozwoju

  • Premię motywacyjna

  • Premię frekwencyjna

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenie przygotowujące do wykonywania określonych funkcji

  • Dobre warunki wykonywanych zadań (nowoczesne zaplecze, czysty i klimatyzowany magazyn) prosimy o wysłanie CV poprzez formularz OLX (poniżej)

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 385900365