2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Dąbrowa Górnicza
Dodane 01 maja 2024

Magazynier Dąbrowa Górnicza

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o.  poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera w Dąbrowie Górniczej :

Zadania:

- pakowanie towaru

- przygotowywanie i realizowanie wysyłek do klientów

- realizowanie powierzonych obowiązków zgodnie z obowiązującymi procedurami

- utrzymywanie sprzętu i powierzchni we właściwym stanie i porządku

Wymagania:

• rzetelność, pracowitość, dyspozycyjność

• kultura osobista

• uprawnienia UDT na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia

• umowę o pracę

• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17

Osoby zainteresowane prosimy o przesłania CV na adres mailowy umieszczony w ogłoszeniu.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że aplikacje nie zawierające klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fortis Pharmaceuticals sp z o.o. z siedzibą w Katowicach na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"nie będą brane pod uwagę.

Administratorem Danych Osobowych jest Fortis Pharmaceuticals sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ( ul. Mickiewicza 29, 40-085). Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 910746870