2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Bogucice
Elit Polska
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier - części samochodowe

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ELIT Polska to wiodący dystrybutor części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego na polskim rynku. ELIT jest częścią LKQ Europe, spółki zależnej LKQ Corporation, wiodącego dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów przemysłowych w Europie. Obecnie firma zatrudnia około 27 000 osób w ponad 20 krajach europejskich.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Opis stanowiska:

·      Załadunek i rozładunek towaru zgodnie z dokumentacją

·      Dostarczanie, prezentacja ofert promocyjnych klientów

·      Przyjmowanie i realizacja zamówień na towary

·      Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem

·      Dbanie o wizerunek firmy

·      Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami aktualnymi i nowymi

·      Dbałość i skuteczne zabezpieczenia powierzonego mienia firmy

Wymagania:

·      Prawo jazdy kat. B

·      Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

·      Zaangażowanie i chęć do pracy

·      Doświadczenie na podobnym stanowisku

·      Wysoka kultura osobista

·      Umiejętność współpracy z klientem

·      Komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność

Oferujemy:

·       Duże zniżki pracownicze na zakup towarów z asortymentu firmy;

·       Atmosferę w pracy służącą szybkiemu zaadaptowaniu się w nowym środowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 870053779