2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Colian
Dodane 03 maja 2024

Magazynier - Colian Sp. z o.o. Bydgoszcz (Osowa Góra)

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Colian to dynamicznie rozwijająca się polska grupa kapitałowa, specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży artykułów spożywczych. Funkcjonujemy w obrębie trzech dywizji biznesowych: słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów. Na nasze portfolio składają się znane, lubiane marki: Solidarność, Goplana, Grześki, Familijne, Jeżyki, Jutrzenka, Akuku!, Appetita, Siesta, Hellena. Zatrudniamy obecnie około 2600 pracowników na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy do naszego Zakładu w Bydgoszczy (Osowa Góra), przy ul. Srebrnej 22 osoby na stanowisko: Magazynier - Operator Wózka Widłowego.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek samochodów oraz przyjmowanie surowców/materiałów od dostawców, ich właściwe rozmieszczanie zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Przygotowanie i wydanie surowców, opakowań, wyrobów gotowych zgodnie ze złożonymi zamówieniami według obowiązujących standardów

  • Wypełnianie dokumentów towarzyszących procesowi przyjmowania, magazynowania i wydawania surowców, opakowań i wyrobów gotowych

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień UDT na obsługę wózków widłowych - mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży magazynowanej lub logistycznej

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 1-zmianowym (godz. 8:00- 16:00)

  • Stałe i stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę na pełen etat - bezpośrednio przez Colian

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in.: świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie Karty Multisport

  • Programy doceniania

  • Doskonałą organizację pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji

  • Pracę w zgranym, solidnym zespole

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 682360419