2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Aniołki
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier cały etat Gdańsk Wrzeszcz

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

   Przyjmowanie dostaw towaru

   Kontrola pod względem jakości i ilości przyjmowanych dostaw

   Właściwe magazynowanie i pakowanie towaru

   Wydawanie towaru klientom zgodnie z zamówieniem oraz fakturą końcową

   Dbałość o porządek na magazynie oraz wokół siedziby firmy

   Terminowe wykonywanie obowiązków i poleceń służbowych przełożonych

   Przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji

   Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

   Znajomość obsługi komputera

   Podstawowa znajomość języka angielskiego

   Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

   Umiejętności pracy w zespole

   Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

   Zatrudnienie na pełen etat (umowa zlecenie/Umowa o pracę/student do 26 roku życia) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

   Pracę od poniedziałku do piątku

   Miłą atmosferę i dobre warunki pracy

   Możliwość awansu zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 706795609