2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Jasienica
Liwia
Dodane 21 maja 2024

Magazynier - bez uprawnień na wózki widłowe

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jasienica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier / Selekcjoner

Jesteśmy rodzinną firmą, której początki sięgają lat 80 ubiegłego wieku. Zaczynaliśmy przygodę z biznesem od małej, lokalnej firmy a obecnie osiągnęliśmy pozycję międzynarodowego dostawcy komponentów karoserii do najważniejszych producentów branży automotive.

Do naszego Centrum Logistycznego w Wapienicy na ul. Londzina poszukujemy magazynierów!

Praca na III zmiany!

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i selekcja zgodnie z instrukcjami

  • Etykietowanie wysyłek zgodnie z założonym planem

  • Wizualna kontrola jakości pakowanych wyrobów

  • Rejestracja wykonanych działań w systemie

Wymagania:

  • Chęć poznania specyfiki zawodu

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym (od poniedziałku do piątku)

  • Zdolności manualne

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę pod Zakład

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę (Compensa)

  • Podstawowa opieka medyczna finansowana przez pracodawcę (PZU)

  • Preferencyjne ubezpieczenie grupowe (PZU)

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Dodatek świąteczny (premia), dodatek wakacyjny (grusza)

  • Możliwość odbycia kursów np. wózki widłowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jasienica,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Jasienica
ID: 916655553