2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier Będzin

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dynamicznie rozwijająca się hurtownia chemii profesjonalnej oraz akcesoriów medycznych z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 7 w 42-500 Będzin , poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier.

Zakres obowiązków:

  • Prace magazynowe

  • Kompletowanie zamówień realizowanych wysyłkowo oraz z dostawą własną

  • Dostarczanie zamówień na terenie województwa Śląskiego

Dodatkowe informacje

Stanowisko wymaga sprawności fizycznej. Dostawa do stałych klientów, zależnie od zamówień około 1/5 wymiaru czasu pracy.

Wymagania wobec kandydata

Prawo jazdy kategorii B (koniecznie)

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej oraz prowadzenia samochodu dostawczego kat B

  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie na 3 miesiące, po okresie próbnym umowa na stałe.

  • Praca poniedziałek - piątek w stałych godzinach 6-14/8-16/12:30 - 20:30

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Możliwość rozwoju

  • Miłą atmosferę

Prosimy o przesłanie aplikacji(aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane) przez portal OXL z dopiskiem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 674486039