2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Adamów
Raben
Dodane Dzisiaj o 10:21

Magazynier Adamów

Wynagrodzenie

4 900 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Adamów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

Twój zakres obowiązków :

  • Praca na wózkach widłowych (obsługa regałów wysokiego składowania, rozładunki i załadunki towaru)

  • Praca na systemie magazynowym i dbałość o parametry jakościowe

  • Przygotowywanie zleceń dla klientów

Nasze wymagania :

  • Posiadasz doświadczenie pracy w magazynie

  • Jesteś gotowy/a do pracy 3-zmianowej

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność

To oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe brutto do 5700 zł (uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień) oraz miesięczna premia do 750 zł brutto.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego

  • Benefity m.in. karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, wczasy pod gruszą, bony na święta itp

  • Karty zniżkowe Lotos, karta Makro

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością włączenia członków rodziny

  • Grupowe ubezpieczenie

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Adamów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Adamów
ID: 907677071