2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Pszczyna
Dodane 05 kwietnia 2024

Magazynier - 33zł/h brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Organizator imprez i pikników firmowych, zatrudni do pracy na magazynie. Praca związana jest z przygotowaniem infrastruktury eventowej do realizacji, prace załadunkowe, rozładunkowe, kontrola stanu urządzeń oraz utrzymania czystości obiektu i hal magazynowych.

Praca wykonywana jest na terenie firmy: Pszczyna, ul. Sznelowiec 10.

Wymagania :

- zdolność planowania i organizowania swojej pracy

- samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

- punktualność

- dyspozycyjność – nienormowany czas pracy

- prawo jazdy kat. B

 - wykształcenie średnie

Zakres obowiązków:

- załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

- przygotowanie do realizacji imprezy - infrastruktury cateringowej i urządzeń rozrywkowych

- prace związane z zachowaniem czystości na terenie firmy

- kontrola stanu urządzeń po realizacji

- kontrola i odpowiedzialność za stany magazynowe

- utrzymanie czystości i kontrola techniczna samochodów firmowych

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem korzystając z poniższego formularza. Zatrudnienie w formie umowy zlecenie lub B2B.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 745617332