2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Aleksandra Smolińska
Dodane Dzisiaj o 11:55

Magazynier 2024 praca od zaraz

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika magazynu. Nie musisz mieć uprawnień - wszystko Ci pokażemy!

oferujemy

    • stawkę w przedziale 25,87 - 26,76 zł/h brutto
    • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i płatny urlop) z możliwością stałego zatrudnienia u klienta
    • bon żywieniowy w wysokości do 190 zł - do wykorzystania w sklepach spożywczych oraz lokalach gastronomicznych
    • dofinansowany dojazd do pracy z kierunków: Będzin, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza
    • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym w godzinach 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00
    • wolne weekendy
    • szybki proces rekrutacyjny
    • opiekę konsultanta na terenie zakładu
    • możliwość długofalowej współpracy
    • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)

zadania

  • dostarczanie materiałów w wyznaczone obszary produkcyjne
  • transport towaru wewnątrz magazynu wózkiem ręcznym (tzw. paleciakiem)
  • obsługa skanera
  • wypełnianie dokumentacji

oczekujemy

  • motywacji do podjęcia pracy
  • sumienności
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 911915171