2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Robakowo
Dział Personalny
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazyn - Tranzyt/wysoki skład - Robakowo k. Poznania

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

  • możliwość wypracowania premii do 700 zł miesięcznie zależnej od Twojego zaangażowania i wyników firmy

  • dodatek frekwencyjny 500 zł kwartalnie

  • bezpłatny gorący posiłek

  • pakiet świadczeń socjalnych: kafeteria MyBenefit (możliwość korzystania m.in. z biletów do kina, karty Multisport, bonów świątecznych), opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, bezpłatna aplikacja do nauki j. angielskiego i niemieckiego​

  • przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie ze strony przełożonych

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie ze swoimi kwalifikacjami i aspiracjami

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa wózków wysokiego składowania

  • załadunek i rozładunek towarów

  • transport towarów w magazynie

  • praca ze skanerem

Nasze wymagania:

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT lub prawo jazdy kat. B

  • masz doświadczenie w kierowaniu wózkami jezdniowymi

  • posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską

  • chcesz się wykazać inicjatywą i zaangażowaniem w pracy

  • chcesz się rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje

  • jesteś gotowy do pracy zmianowej

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

FRESH LOGISTICS Polska – to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.

Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.

Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 890851734