2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Bielany Wrocławskie
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazyn PVH z ubraniami Tommy Hilfiger, Calvin Klein || Super oferta!!

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Znasz angielski lub niemiecki i szukasz sprawdzonej, stabilnej pracy za granicą? W OTTO mamy dla Ciebie super ofertę z zatrudnieniem jeszcze w tym miesiącu lub zaraz po majówce!

Lokalizacja: jeden z magazynów w Sevenum/Venlo

Z nami nie musisz martwić się o transport, zakwaterowanie czy ubezpieczenie – zapewniamy pełen pakiet usług i pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii :)

Sprawdź, na co jeszcze możesz liczyć:

·       Wysoka stawka: 14.65 EUR/h brutto (13.52 EUR +8.33% dodatku wakacyjnego)

·       Bonusy w weekendy (50-100%), bo doceniamy zaangażowanie!

·       Minimum formalności (możliwość rekrutacji online)

·       Jedna zmiana, wygodne godziny: 8:00-17:00

·       Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich – min. 40h pracy tygodniowo

·       Szansa na awans i przejście na kontrakt bezpośredni!

·       Aplikacja MyOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

·       Telefoniczna pomoc 24/7 - Operation Service Center

·       Dostęp do wyposażonej stołówki w miejscu pracy…

…a to nie wszystko! Dwa razy w roku czeka na Ciebie wielka, wyjątkowa wyprzedaż!

Co będziesz robić? Wykonywać bardzo łatwe zadania:

·       Kompletowanie oraz pakowanie zamówień

·       Kontrola jakości produktów – markowa odzież i akcesoria

·       Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów) i załadunek kontenerów

Czego oczekujemy od Ciebie?

·       Prawo jazdy - mile widziane

·       Dobrego angielskiego lub niemieckiego - to idealna szansa do rozwijania umiejętności językowych w praktyce!

Zainteresowan_a/y? Wystarczy wysłać zgłoszenie, a my oddzwonimy!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 871860698