2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
UPS
Dodane 19 kwietnia 2024

Lublin - Magazynier - 1/2 etatu

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

UPS Polska poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER.

Miejsce pracy: Lublin, ul. Mełgiewska 80

1/2 etatu zmiana poranna: w godz. 4.00 - 8.00  - wtorek - sobota

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)

Zadania:

  • Sort paczek

  • Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów

  • Rozładunek samochodów

  • Skanowanie przesyłek

Prosimy o przesłanie do nas swojego CV. ODDZWONIMY.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) .

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 865162492