2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
LS Airport Services
Dodane 25 kwietnia 2024

LS Airport Services - Praca na lotnisku Chopina - uop

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik ds. Obsługi Naziemnej

Miejsce pracy: Lotnisko Chopina w Warszawie

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa naziemna samolotów na płycie lotniska

  • załadunek i rozładunek bagażu, poczty i frachtu

  • obsługa sprzętu handlingowego zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami

To oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o wieloletniej tradycji

  • atrakcyjny system premiowy

  • nagrody dla najlepszych pracowników

  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • zapewnienie niezbędnych szkoleń i certyfikatów

  • pracę w ciekawym i dynamicznym środowisku lotniczym

  • prywatną opiekę medyczną

  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i ich rodzin

  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich

  • dodatkowe świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie wypoczynku

  • posiłki regeneracyjne wydawane w formie kart przedpłaconych

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • prawo jazdy kat. B

  • biegła znajomość języka polskiego - w mowie i piśmie

  • odpowiedzialność, punktualność i dokładność

  • udokumentowana historia zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie

  • zaświadczenie o niekaralności

Prześlij do nas swoją aplikację klikając w przycisk "aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 833641367