2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Tąpkowice
Adam
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent Lidera - Catering Lotniczy, Katowice-Pyrzowice

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tąpkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Ferier Sp Z o.o. - Catering Lotniczy, Katowice-Pyrzowice

Poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownika magazynu / pracownika kompletacji

Wymagania:

  • Niekaralność

  • Dyspozycyjność

  • Sumienność

  • Sprawność fizyczna (praca stojąca) - praca odpowiednia zarówno dla Pań jak i Panów

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w branży lotniczej

  • Prawo jazdy Kat. B

Główne zadania:

  • Kompletacja towaru w wózkach cateringowych według założonych schematów

  • Przyjmowanie i przeliczanie dostaw

  • Inwentaryzacje magazynu

  • Pomoc w załadunkach cateringu na samolot

Oferujemy:

  • Pakiet niezbędnych szkoleń

  • Dofinansowanie do karty multisport

Forma umowy:

  • Umowa o pracę lub

  • Umowa zlecenie (dla osób chcących pracować na zasadzie pracy dodatkowej, studentów do 26 roku życia)

  • Praca w systemie zmianowym również w weekendy i święta.

Lokalizacja

Tąpkowice,

Śląskie

Śląskie, Tąpkowice
ID: 890907708