2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Polesie
Grafton
Dodane 14 czerwca 2024

Lider zmiany w magazynie

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Lider zmiany w magazynie.

Lokalizacja: Łódź, Nowy Józefów

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem na podległej zmianie (około 7 osób)

  • Nadzór nad magazynem surowców i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Stałe usprawnianie procesów magazynowych

  • Śledzenie terminowości dostaw

  • Kontaktowanie się na bieżąco z działami wewnętrznymi (produkcja, planowanie, obsługa klienta)

  • Przygotowywanie raportów logistycznych

  • Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP i standardów pracy oraz ich egzekwowanie wśród podległych pracowników

  • Wprowadzanie danych logistycznych do aplikacji ERP

  • Nadzór i koordynacja operacji magazynowych

  • Inwentaryzacja stanów magazynowych

  • Wyjaśnianie reklamacji związanych z wysyłanym wyrobem gotowym

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem na magazynie lub w obszarze produkcji

  • Umiejętność planowania oraz realizacji działań rozwojowych dla podległego zespołu

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Gotowość do pracy zmianowej w systemie 4-brygadowym (6-18, 18-6) w trybie 4 dni pracy i 4 dni wolne

Benefity:

  • Wynagrodzenie stałe oraz premie miesięczne

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Bezpłatną opiekę medyczną w firmie Medicover, dofinansowanie do kart Multisport, dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie NNW oraz grupowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiet dodatkowych świadczeń np. karta lunch pass Sodexo, świeże owoce każdego dnia, pikniki, upominki świąteczne

  • Możliwość dofinansowania nauki języka obcego w indywidualnym trybie

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy,

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 920646470