2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Górczyn
Outworking
Dodane 30 kwietnia 2024

Lider Zespołu Magazynu z j. ukraińskim

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Lidera Zespołu Magazynu dla jednego z Naszych kluczowych klientów jakim jest Lalafo, którego głównym produktem jest internetowy marketplace.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

  • kontrolę nad poprawnością procesów w magazynie - tak, by były prowadzone zgodnie z zasadami i terminowo (codzienne zbieranie zamówień, wysyłka zamówień, procesy robienia zdjęć, przyjmowanie zwrotów paczek);

  • dbanie o administrację pracy magazynu, koordynowanie pracy z kurierem, kontakt z administracją budynku;

  • prowadzenie monitoringu (miesięcznego i tygodniowego):

    • pracy zespołu i prowadzonych w magazynie procesów,

    • materiałów;

  • identyfikację błędów procesów i dbanie o ich udoskonalenie;

  • planowanie:

    • czasu pracy 5/6-osbowego zespołu;

    • budżetu i zakupu materiałów/sprzętu.

Wymagania:

  • doświadczenie powyżej 1 roku w kierowaniu zespołem ok. 3-5 osób;

  • znajomość Excela, na co najmniej podstawowym poziomie (Google Sheets);

  • swobodna komunikacja w językach: polski i ukraiński - wymagane;

  • otwartość, komunikatywność, umiejętność nawiązywania dobrych relacji;

  • szukamy osoby, która dobrze czuje się w pracy z procesami, regułami, kontroluje jakość pracy, potrafi przekazywać informacje zwrotne do zespołu i menedżera.

Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • posiadane wyższe wykształcenie.

Oferujemy:

  • szkolenia pozwalające wdrożyć się na stanowisko;

  • atmosferę sprzyjającą współpracy i realizacji wspólnych celów;

  • zniżki firmowe do wykorzystania w obrębie serwisu Lalafo;

  • spotkania integracyjne, dostęp do kawy/herbaty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 885687337