2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Bielany Wrocławskie
Dodane 13 maja 2024

Lider Zespołu Magazynowego/ Team Leader

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie grupą pracowników magazynowych

  • Zapewnienie precyzyjnego oraz terminowego raportowania oraz realizacji zadań

  • Nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej

  • Utrzymanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań

  • Dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem

  • Przestrzeganie procedur magazynowych i zasad BHP, dbałość o bezpieczeństwo w pracy

  • Nadzór nad jakością wykonanych prac

  • Udział w inwentaryzacji magazynu

  • Obsługa systemu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy magazynowej na stanowisku lidera - min. 0,5 roku

  • Umiejętność logicznego myślenia i proponowania rozwiązań

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Znajomość obsługi komputera i środowiska Microsoft Office

  • Komunikatywana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania Zespołu do osiągania celów

  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych - mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Dodatkowy system bonusowy (frekwencja, KPI - wskaźniki pracy, bonusy roczne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pizzowe piątki

  • Karta na kawę i przekąski

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 761377708