2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Podkarpackie
  6. Media i PR - Rzeszów
Dodane 23 kwietnia 2024

Lider Pracy zdalnej

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

EUROTERM TGS SP. ZO.O.

Dołącz do naszego zespołu już dziś! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

 Lider Sprzedaży Zdalnej

Branża: Technika grzewcza i instalacyjna

Miejsce pracy: woj. Podkarpackie, Rzeszów

Zakres obowiązków:

     ·        Zarządzanie i koordynacja pracą swojego zespołu

·        Odpowiedzialność za motywacje, organizację i rozwój zespołu;

·        Indywidualne i grupowe prowadzenie szkoleń jakościowych i produktowych

·        Rozliczanie Specjalistów z miesięcznych celów ilościowych i jakościowych

·        Realizacja, rozliczanie i raportowanie celów ilościowych i jakościowych swojej grupy do przełożonego

·        Odsłuch reklamacji

·        Dostrzeganie i rozwiązywanie bieżących potrzeb zespołu

·        Monitorowanie DashBordu w celu najefektywniejszej pracy grupy

·        Zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi klientów

·        Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację z zakresu produktów, procesów i działań w firmie

·        Współpraca z innymi działami mająca na celu realizację planów sprzedażowych oraz skuteczną obsługę klientów

Wymagania:

·        Znajomość obsługi systemów operacyjnych i raportowych funkcjonujących w Sprzedaży Zdalnej

·        Znajomość technik sprzedaży i standardów Obsługi Klienta

·        Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·        Umiejętność prowadzenia szkoleń produktowych, jakościowych, coachingów, spotkań motywacyjnych grupowych i indywidualnych

·        Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu, a także delegowania zadań i zapobiegania konfliktom

·        umiejętność tworzenia wstępnej analizy raportów

·        Komunikatywność, wysoka orientacja na cel i umiejętność pracy pod presją czasu

·        Charyzma i umiejętność przewodnictwa w grupie

 Oferujemy:

·        Zatrudnienie u solidnego i stabilnego pracodawcy

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Wspaniałą atmosferę

·        Atrakcyjne warunki finansowe

·        Niezbędne narzędzia pracy

·        Wsparcie przełożonego w okresie aklimatyzacji i na każdym etapie współpracy

·        Struktura awansów wewnętrznych

·        Możliwość pracy zdalnej kilka razy w ciągu miesiąca

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 913874180