2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
HorizonJobs
Dodane 23 maja 2024

Lider Magazynu UMOWA O PRACĘ EXTRA WYNAGRODZENIE od zaraz sprawdz!

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U PRACODAWCY BEZ POŚREDNIKÓW!

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce!

Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Lidera Magazynu

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi!

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię

  • konkursową/wydajnościową oraz za produktywność

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • program poleceń pracowniczych

  • możliwość awansu

  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • strefę relaksu

Twoje zadania:

  • organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu, motywowanie pracowników

  • raportowanie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych

  • umiejętności planowania i nadzorowania pracy zespołu

  • komunikatywności i umiejętności budowania zaangażowania w zespole

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • praktycznej znajomość pakietu MS Office, w tym Excel

  • umiejętność pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 917163283