2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Żory
Dodane 23 maja 2024

Lider magazynu PROMA POLAND

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma PROMA POLAND poszukuje doświadczonego i zaangażowanego kandydata na stanowisko Lider magazynu

 Miejsce pracy: ul. Industrialna 5 44-240 Żory PROMA POLAND

 Obowiązki:

 Zarządzanie zespołem pracowników magazynu

 Koordynowanie i kontrolowanie przyjmowania, składowania oraz wydawania towarów

 Optymalizacja procesów magazynowych w celu zwiększenia efektywności

 Nadzór nad stanem zapasów i ich rotacją

 Zapewnienie zgodności operacji magazynowych z obowiązującymi przepisami i standardami Bezpieczeństwa

 Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności operacji logistycznych

 Prowadzenie ewidencji magazynowej oraz przygotowywanie raportów

Wymagania:

 Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

 Umiejętność zarządzania zespołem i rozwiązywania problemów

 Znajomość systemów magazynowych i programów ERP (SAP)

 Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

 Znajomość przepisów BHP związanych z pracą w magazynie

 Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

 Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

 Znajomość zasad magazynowania i logistyki

Oferujemy:

 Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

 Umowę o pracę

 Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

 Przyjazną atmosferę pracy

 System benefity

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 920381564