2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kalisz
Dodane 10 maja 2024

Lider magazynu logistycznego

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Netland to przedsiębiorstwo IT z 20 letnim doświadczeniem oferujące kompleksowe rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.

Oprócz dystrybucji sprzętu komputerowego, firma zajmuje się także sprzedażą, leasingiem, wynajmem i likwidacją sprzętu oraz świadczy szeroki zakres usług IT w tym serwis sprzętu komputerowego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lider magazynu

Obowiązki:

  • Kierowanie zespołem magazynowo logistycznym

  • Nadzór nad wszystkimi procedurami obowiązującymi na magazynie

  • Kontrola poprawności wystawiania dokumentów magazynowych, handlowych

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z przepisami dot. księgowości

  • Utrzymywanie dobrych relacji i współpraca z firmami transportowymi

  • Odbiór dostaw sprzętu IT

  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych

  • Realizacja zamówień klientów

  Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w logistyce lub na magazynie – minimum rok

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość zagadnień związanych z magazynowaniem, logistyką towaru, transportem paletowym

  • Sprawne operowanie pakietem excel

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość sprzętu komputerowego i branży informatycznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pełne wdrożenie

  • pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet MultiSport

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wyślij do nas swoje CV! Prosimy o załączenie klauzuli.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 917314567