2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Janki
Dodane 23 kwietnia 2024

Lekka praca na magazynie w Jankach (konfekcjoner/ magazynier)

Wynagrodzenie

30 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Poszukiwany magazynier do magazynu w Jankach 10 minut od P+R Al. Krakowska

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- praca od poniedziałku do piątku 7:00-15:00 nadgodziny dla chętnych

- umowa zlecenie

- stawka godzinowa 30 zł brutto (przy statusie ucznia 30zł na rękę)

- nadgodziny dodatkowo płatne 45 zł brutto za godzine (przy statusie ucznia 45zł na rękę)

-dofinansowanie do karty multisport

-premie

- prace w bezstresowej koleżeńskiej atmosferze

- do dyspozycji dla każdego pracownika kuchnia a w niej: owoce, kawa herbata, chipsy, blok czekoladowy itd.

Zadania:

- wykonywanie prac magazynowych zleconych przez przełożonego

- pakowanie towaru

- przygotowanie towaru, palet do wysyłki

- sprawdzanie towaru i jego liczenie

- rozładunek/załadunek towaru

Oczekiwania

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

- sumienność i obowiązkowość

- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- punktualność

- umiejętność poprawnego liczenia

Ogłoszenie jest cały czas aktualne. Kierowane jest zarówno do panów jak i pań.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 738822061