2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Trzcianka
Dodane 22 maja 2024

Ładowacz przy zbiórce odpadów

Lokalizacja

Trzcianka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH I BUDOWLANYCH

,,KOMBUD” sp. z o.o.

ogłasza rekrutację na stanowisko: Ładowacz

Lokalizacja: ul. Żeromskiego 14, 64-980 Trzcianka

Opis stanowiska:

-       Praca przy zbiórce odpadów

-       Opróżnianie pojemników na odpady

-       Załadunek odpadów zgromadzonych w workach

-       Dbanie o czystość w Gminie Trzcianka

Wymagania:

-       Dbanie o dobry wizerunek firmy

-       Zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność, uczciwość , dyspozycyjność

-       Kultura osobista

Oferujemy:

-       Stabilne zatrudnienie

-       Przyjazną atmosferę

-       wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

-       pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą portalu olx.

Prosimy również o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu, tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Budowlanych Kombud Sp. z o.o w Trzciance. Celem przetwarzania danych jest prowadzenie korespondencji i prawnie uzasadniony interes.

Lokalizacja

Trzcianka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzcianka
ID: 605345720