2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Oława
Dodane 22 maja 2024

Laboratorium - praca

Lokalizacja

Oława

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne „QLAB” z siedzibą w Oławie oferuje pracę/ pracę dodatkową, w niepełnym wymiarze godzin dla:

- diagnosty laboratoryjnego, technika analityki medycznej, technika weterynarii, technika laboratoryjnego.

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i rejestracja próbek

- obsługa informatycznego systemu laboratoryjnego

- wykonywanie analiz laboratoryjnych (m.in. analityka ogólna, hematologia, biochemia, immunochemia).

Oczekiwania:

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie w pracy w laboratorium lub na podobnym stanowisku

- umiejętność samodzielnej organizacji pracy

- komunikatywność

- dyspozycyjność

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 920048953