2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Śmiłowo
Dodane 15 maja 2024

Laborant mikrobiologiczny

Lokalizacja

Śmiłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

O nas

Prężnie rozwijające się laboratorium akredytowane w zakresie badań żywności, wody, higieny, środowiska pracy oraz wzorcowania zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Śmiłowo

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i przygotowanie próbek do badań

  • prowadzenie badań zgodnie z postanowieniami procedur i norm badawczych

  • sporządzenie dokumentacji z badań

  • opracowywanie wyników badań

  • sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych badań

  • archiwizacja wyników badań

  • uczestnictwo w szkoleniach

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunek biologia, biotechnologia, technologia żywności, ochrona środowiska, chemia, technologia chemiczna i pokrewne

  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy

  • wysoka kultura osobista

  • chęć do stałego podnoszenia kwalifikacji

  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • dyspozycyjność: praca w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

  • gwarancja stabilnego zatrudnienia (umowa o pracę) i wynagrodzenia

  • Pracę w nowoczesnym laboratorium badawczym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Śmiłowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śmiłowo
ID: 918414197