2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Otwock
Dodane 25 kwietnia 2024

Księgowy z doświadczeniem do Biura Rachunkowego Digesta w Otwocku

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy księgowego (księgowej) koniecznie z doświadczeniem pracy w księgowości do naszego Biura Rachunkowego Digesta w Otwocku.

Opis stanowiska:

  • · Podstawy sporządzania sprawozdań finansowych

  • · Sprawne wprowadzanie dokumentów

  • · Obsługa małej księgowości (książka przychodów i rozchodów, programu Wapro Kaper oraz Obsługa Ksiąg Rachunkowych Wapro Fakir i Systemu Kadrowo-Płacowego Insert

  • · Podstawowa obsługa programu Płatnik

  • · Komunikacja z klientem w kwestiach związanych z obsługą księgowo-rachunkową

Wymagania:

  • · Konieczne doświadczenie w pracy w księgowości.

  • · Konieczna podstawowa znajomość sporządzania Sprawozdań Finansowych.

  • · Dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków.

  • · Mile widziana doświadczenie w obsłudze kadr, Płatnika oraz programu WAPRO Kaper i Fakir.

Oferujemy:

  • · Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania

  • · Możliwość pracy na cały lub cześć etatu.

  • · Pracę stacjonarną w biurze w Otwocku

  • · Możliwość stałego pogłębiania wiedzy i uczestnictwa w ciekawych projektach

  • · Elastyczny wymiar godzin

  • · Proponujemy umowę zlecenie lub umowę o pracę.

Mężczyźni oraz studenci z doświadczeniem pracy w biurze rachunkowym mile widziani.

Cv prosimy wysyłać na adres biuro[at]digesta.eu w tytule prosimy wpisać Księgowy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Rachunkowe Digesta z siedzibą w Otwocku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O zgłoszenia prosimy tylko osoby z doświadczeniem.

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 912834972