2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 08 kwietnia 2024

Księgowy/wa zdalnie (1/4-1/2 etatu) -obsługa Spółek (zlecenie lub B2B)

Wynagrodzenie

3 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Kardynał&Kardynał Accounting sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w obsłudze księgowej małych i mikro spółek, oferującą również usługi z zakresu obsługi prawnej i planowania finansowego. Spółka ma ogólnopolski zasięg działania i oferuje rodzinną atmosferę pracy, rekrutacja odbywa się przez oddział Warszawa (ul. Przeskok 2). Grupa KK to 2 Spółki, które uzupełniają swoją ofertę w zakresie dostawy usług księgowych, oprogramowania do księgowości oraz usług płatniczych. Spółka Kardynał&Kardynał sp. z o.o. uzyskała w 2018 roku wyróżnienie w rankingu Forbsa dla rozwijających się firm rodzinnych, posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego jako Krajowa Instytucja Płatnicza. Posiadamy autorskie oprogramowanie, które automatyzuje komunikację z bankami oraz eliminuje procesy ręcznego wprowadzania danych z faktur.

strona: www.kardynal.com.pl

Kogo szukamy?

• prowadzisz działalność gospodarczą lub pracujesz już na część etatu

• potrzebujesz pracy w elastycznym czasie / częściowo zdalnie

• chcesz regulować swój wymiar etatu (możliwe od 1/4 do 1/2)

Opis stanowiska

Nasz wypracowany standard obsługi klientów pozwala zaproponować pracę całkowicie zdalną bez papierowego obiegu dokumentów. Praca komputerowa może być wykonywana w dowolnej części dnia, jednak zgodnie z naszymi zasadami musi być zapewniona komunikacja telefoniczna i mailowa w ciągu dnia roboczego. Otrzymujesz dostęp do naszego CRM oraz OCR-a i Comarch Optimy / lub Rewizor Insert a w pracy bieżącej wspiera Cię młodsza księgowa, której zadaniem jest dostarczenie dokumentów do programu, nadanie im kategorii oraz wprowadzenie wszystkich pozycji wyciągów bankowych.

• obsługa Klienta w zakresie pełnej księgowości. (5-20 spółek) - spółki mikro i małe; profil działalności do ustalenia

• kontakt bezpośredni z klientami (mail, telefon)

• sporządzenia deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych Od każdego obsługiwanego klienta wypłacamy Ci prowizję 35% naszego przychodu netto. Przy uśrednionej wycenie naszych klientów to wynagrodzenie 3.500 do 8.500 zł wg. zaangażowania 1/4-1/2 etatu.

Wymagania

• posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w rozliczaniu pełnej księgowości firm z różnych branż

• termin rozpoczęcia pracy możliwy od zaraz

• umiejętność komunikacji z klientami

dyspozycyjność telefoniczna w godzinach roboczych (tutaj nie ustanawiamy wyjątku jeżeli jest to praca dodatkowa)

• znajomość programu Comarch Optima

• podpis kwalifikowany

Dodatkowe atuty

• możliwość podjęcia pracy zdalnej,

• elastyczny czas pracy - wymiar etatu do ustalenia

• brak klauzuli zakazu konkurencji

• wsparcie merytoryczne i informatyczne z naszej strony

Nie wymagamy:

• nie wymagamy znajomości języków obcych,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przez firmę Kardynał&Kardynał sp. z o.o. dla celów związanych z procesem rekrutacji. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych przeze mnie danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo żądania ich przenoszenia oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 883670971