2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Przylep
Dodane 23 kwietnia 2024

Księgowy / Pracownik Działu Księgowości z możliwością rozwoju

Lokalizacja

Przylep

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Toppoint Polska zatrudni pracownika na stanowisko:

(Pełny etat / 40 godzin)

Szukasz pracy na stanowisku Księgowy / Pracownik Działu Księgowości z możliwością rozwoju i interesuje Cię udział w dużych projektach oraz optymalizacja organizacji administracyjnej?

Chcesz pracować w dynamicznej rozwijającej się firmie?

Jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną, dokładną i posiadasz zdolności analitycznego myślenia?

W Toppoint Polska współpracujemy z zaangażowanym i ambitnym zespołem finansowym i poszukujemy osoby, która dołączy do nas.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Jako Księgowy pracujesz w dziale finansowym  i raportujesz do Kierownika Administracji. Razem będziecie odpowiedzialni za utrzymanie kontroli finansowej w firmie.

Zadania:

- Pomoc w sporządzaniu tygodniowych i miesięcznych raportów finansowych;

- Przygotowywanie cotygodniowych raportów i ich monitorowanie;

- Pomoc w zamknięciu roku / pełna  komunikacja z zewnętrznym biurem rachunkowym i firmą audytorską;

- Przygotowywanie pełnych zestawień  i analiza danych finansowych w ramach przygotowań do księgi głównej;

- Rejestrowanie transakcji biznesowych i składanie deklaracji;

- Sprawdzanie raportów pod kątem dokładności i kompletności;

- Kontrolowanie niezgodności  księgowych i aktywne ich rozwiązywanie.

Nasze oczekiwania:

- Poszukujemy zdeterminowanego i ambitnego profesjonalisty z wyższym  wykształceniem o kierunku  administracyjnym  (np. ekonomia biznesu lub księgowość);

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku finansowym;

- Jesteś osobą samodzielną, masz silne umiejętności komunikacyjne i jesteś entuzjastyczny;

- Współpraca z innymi zespołami i współpracownikami dodaje Ci energii;

- Znajomość programu Excel;

- Jako proaktywny współpracownik podejmujesz niezbędne inicjatywy, nie boisz się podejmować działań biznesowych i przekonywać do nich innych ludzi;

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę pełną ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy

- realny wpływ na doskonalenie jakości procesu

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- możliwość do przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- możliwość skorzystania z pakietu LuxMed oraz karty Multisport

- fundusz socjalny ( wyprawka szkolna, dofinansowanie urlopu i świąt)

Profil firmy

Kim właściwie jesteśmy? Toppoint jest wiodącym międzynarodowym dostawcą artykułów promocyjnych i prezentów biznesowych. Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu staliśmy się jednym z wiodących dostawców w branży promocyjnej. W asortymencie znajdują się produkty wysokiej jakości. Oprócz naszej siedziby głównej w Hengelo, istnieją zakłady produkcyjne w Niemczech i Polsce, a my jesteśmy aktywni w krajach Belgii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii i Skandynawii.

Praca w Toppoint Polska

W Toppoint Polska czeka na Ciebie praca wymagająca dużej odpowiedzialności i niezależności. Myślimy kategoriami szans i możliwości. Jesteś częścią zmotywowanego zespołu, w którym panuje nieformalna i przyjemna atmosfera pracy. Zorientowanie na rozwiązania, zorientowanie na wyniki i wiele możliwości rozwoju to określenia opisujące pracę w Toppoint.

Zainteresowany?

Jesteś przekonany, że jesteś właściwym kandydatem na to stanowisko? W takim razie bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Wyślij swój list motywacyjny i CV i kto wie, być może wkrótce powitamy Cię jako nowego współpracownika!

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe są przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „TOPPOINT POLSKA” sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Przylep - Zakładowa 23 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Przylep,

Lubuskie

Lubuskie, Przylep
ID: 913961915