2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Lisków
Dodane 05 kwietnia 2024

Księgowy / księgowa z doświadczeniem

Lokalizacja

Lisków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma McKeen-Beef CP Sp. z o.o. z.s. w Liskowie zatrudni księgowego/księgową z doświadczeniem.

Obowiązki:

  • Wykonywanie operacji księgowych

  • Przygotowywanie analiz i raportów

  • Zapewnienie terminowych płatności bankowych.

  • Kontrola transakcji i dokumentów finansowych.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów finansowych.

  • Zarządzanie oprogramowaniem finansowo-księgowym wykorzystywanym przez firmę

  • Współpraca z innymi działami i kierownictwem,

Wymagania:.

  • Udokumentowana wiedza i doświadczenie w pełnieniu zadań o charakterze finansowym.

  • Doświadczenie w obsłudze oprogramowania księgowego.

  • Samodzielność.

  • Umiejętności analityczne.

Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia, a także dofinansowujemy niezbędne kursy i szkolenia. Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem serwisu OLX.

Lokalizacja

Lisków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lisków
ID: 892929076