2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Pułtusk
Dodane 18 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa w Kancelarii Wyrzykowscy

Wynagrodzenie

3 600 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chciałbyś / chciałabyś rozwijać swoją karierę w księgowości?

Czujesz, że Twoje umiejętności i zaangażowanie nie są doceniane? Pragniesz dołączyć do zespołu, gdzie Twoja samodzielność oraz profesjonalizm będą mile widziane i nagradzane? W Kancelarii Wyrzykowscy szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do nas, aby przejąć kontrolę nad swoją karierą i rozwijać się w stabilnym środowisku, które docenia innowacyjne podejście do księgowości i doradztwa.

Twój Zakres Obowiązków:

1/ Księgowanie faktur zakupowych, sprzedażowych w księgowości uproszczonej (kpir) oraz pełnych ksiąg handlowych pod nadzorem głównego księgowego.

2/ Uczestnictwo w procesie rozliczeniowym podatków dochodowych, podatku od towarów i usług,

3/ Współpraca z działem doradztwa podatkowego i prawnego

4/ Bieżące sprawy administracyjne.

5/ Kontakt z instytucjami i urzędami: ZUS, US, GUS, MF, KRS.

6/ Pozytywna współpraca z zespołem dla osiągnięcia celów.

Czego oczekujemy od Ciebie:

1/ Znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych, szczególnie VAT, PIT, CIT.

2/ Umiejętność pracy na programach księgowych, w tym Symfonia i MK Rzeczpospolita, Saldeo (mile widziane)

3/ Doświadczenie w tworzeniu sprawozdań finansowych

4/ Umiejętność pracy w zespole i wysokiej kulturze osobistej.

5/ Zdolność analitycznego myślenia i chęć ciągłego doskonalenia wiedzy

6/ Wykształcenie kierunkowe

Co możemy Tobie zaoferować:

1/ Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

2/ Partnerskie relacje w zespole.

3/ Solidny czas na wdrożenie w procesy istniejące w naszej organizacji.

4/ Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

5/ Pracę na zautomatyzowanych programach księgowych. Posiadamy własny autorski program ułatwiający zarządzanie. Sprawdź wygulguj EfektywneBiuroRachunkowe (kropka).pl

6/ Możliwość uczestnictwa w dodatkowo płatnych projektach.

7/ Pracę hybrydową po pewnym czasie.

System pracy nakierowany na możliwość dwutygodniowych urlopów.

 Jaką Kancelarię tworzymy:

Jesteśmy firmą rodziną, działającą pod marką Kancelaria Wyrzykowscy. Prowadzimy ciągłą rekrutację, szukając osób, które podzielają nasze wartości i chcą współtworzyć z nami kompleksową Kancelarię Doradczą. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy są nie tylko najbardziej efektywni w swojej pracy, ale również nieustannie dążą do podnoszenia swoich kompetencji. Wierzymy, że rozwój osobisty i zawodowy każdego z nas przekłada się na sukces całej firmy oraz satysfakcję naszych klientów.

Jesteśmy odpowiedzialnymi członkami społeczności, cenimy sobie wzajemny szacunek i współpracę. Nasza siła tkwi w wierze w to, co robimy, oraz w zdolności do patrzenia na problemy z różnych perspektyw, co czyni nas skutecznymi w działaniu. Naszym celem jest niesienie pomocy klientom, aby czuli się bezpiecznie dzisiaj i odnosili sukcesy w przyszłości.

Jeśli podzielasz naszą misję i chcesz dołączyć do zespołu, który tworzy najbardziej profesjonalną i efektywnie pracującą Kancelarię Doradczą, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dołącz do nas i razem możemy jeszcze więcej!

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 912664315