2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Słoneczny Stok
Dodane 28 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa- samodzielne stanowisko w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Słoneczny Stok

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Zakres obowiązków:

samodzielne prowadzenie książek przychodów i rozchodów, ryczałtów ewidencjonowanych, ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz rachunkowymi,

bieżący nadzór nad prawidłowością księgowań rozrachunków oraz sporządzanie sprawozdań finansowych,

sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT,

bieżący kontakt z klientem,

kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS,

współpraca z działem kadr.

Nasze wymagania:

doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowego,

praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego,

pełna samodzielność w prowadzeniu księgowości JDG oraz spółek,

umiejętność obsługi pakietu MS Office,

zaangażowanie, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu,

mile widziana znajomość programów Wapro.

Oferujemy:

forma zatrudnienia B2B,

wynagrodzenie 6000-7000 zł netto,

pomoc w nauce programów Wapro,

wsparcie zespołu księgowego i kadrowego, dostęp do specjalistycznego serwisu internetowego w zakresie księgowości i prawa podatkowego,

możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach,

dostęp do systemów wspomagających prace.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Słoneczny Stok
ID: 913396998