2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 11 czerwca 2024

Księgowy / księgowa do prowadzenia 4 firm gastronomicznych

Wynagrodzenie

6 499 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek: kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych, uzgadnianie sald, sprawdzenie kont bankowych, rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji w zakresie nawiązywania, zmiany i rozwiązywania stosunku pracy,

  • Sporządzanie i weryfikacji list płac,

  • Kontakt z ZUS, US.

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Wykonywanie innych zadań i konsultacji związanych z obszarem finansów i rachunkowości wymaganych przez firmę,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/rachunkowość),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS OFFICE, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i zagadnień płacowych,

  • Dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Stałą pensję

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Bardzo przyjemną atmosferę pracy w miłym i zgranym zespole.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 919598659