2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dodane 26 kwietnia 2024

Księgowy/księgowa

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

„Hala Strzegomska” to znane wrocławskie centrum handlowe z wieloletnią tradycją, funkcjonujące nieprzerwanie od 1996 roku, skupiające na swym terenie ponad 200 przedsiębiorców, prowadzących działalność handlowo-usługową o zróżnicowanych branżach, zapewniających codziennie świeże artykuły spożywcze, szeroki wybór nabiału oraz najwyższej jakości mięso i wędliny jak również ogromny wybór artykułów przemysłowych, odzieży, obuwia, galanterii, kosmetyków, biżuterii oraz branż pokrewnych. Hala Strzegomska Sp. z o. o. to również 4* Hotel & Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie-Zdrój. Obiekt położony jest w otulinie malowniczej góry Biały Kamień, zapewniając ciszę i spokój oraz zniewalające widoki.

Aktualnie poszukujemy osoby stanowisko Księgowej/Księgowego do stałej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie faktur, weryfikacja poprawności danych dokumentów finansowych, archiwizacja dokumentacji księgowej zgodnie z przepisami

  • pełna obsługa bankowości elektronicznej spółki (wprowadzanie i aktualizacja danych kontrahentów, przygotowywanie i realizacja przelewów jednorazowych i cyklicznych, monitorowanie płatności, generowanie potwierdzeń i wyciągów, uzgadnianie rozrachunków, przewalutowywanie, analiza transakcji)

  • księgowanie faktur zakupowych, sprzedażowych oraz raportów kasowych, kojarzenie płatności z kontrahentami

  • prowadzenie magazynu i gospodarki materiałowej (księgowanie dokumentów i rozchodów magazynowych, analiza kont rozrachunkowych)

  • prowadzenie miesięcznej i rocznej sprawozdawczości dla GUS

  • obsługa programów księgowych Subiekt oraz Rewizor

  • współpraca i obsługa instytucji bankowych, urzędów, kontrahentów, dostawców usług i ubezpieczycieli

  • fakturowanie, rozliczanie najemców z mediów, czynszu oraz dodatkowych usług, monitorowanie terminów płatności, windykacja, wystawianie not odsetkowych, wystawianie korekt faktur, prowadzenie ewidencji zużycia mediów dla poszczególnych obiektów na podstawie faktur od dostawców

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii i zarządzania

  • Znajomość przepisów podatkowych i księgowości

  • Umiejętność obsługi programów księgowych

  • Biegła znajomość języka polskiego i obsługa pakietu MS Office, w tym programu Excel

  • Dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Zaangażowanie w realizację celów działu finansowego firmy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizacji pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Mile widziana otwartość na rozwój zawodowy oraz chęć zdobywania nowych umiejętności

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby odpowiadające na nasze ogłoszenie prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji poniższej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego przeprowadzanego przez Hala Strzegomska Sp. z o. o.”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909671555