2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

Księgowy/ Księgowa

Wynagrodzenie

4 700 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Księgowy/ Księgowa

Miejsce pracy: Świdnik

Twój zakres obowiązków

·        Samodzielne księgowanie operacji gospodarczych (zakup, sprzedaż, wyciągi bankowe),

·        Rozliczanie podatku VAT,

·        Sporządzanie JPK VAT, JPK KR.

Nasze wymagania

·        Wykształcenie wyższe,

·        Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel na poziomie zaawansowanym,

·        Doświadczenie w dziale księgowości, znajomość systemu SAP,

·        Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

·        Znajomość zagadnień podatkowych z zakresu podatki VAT oraz podatku dochodowego od osób prawnych,

·        Dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole,

·        Dokładność, skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

·        Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

·        Umowa o pracę tymczasową na pełny etat, umowa na 18 miesięcy (zastępstwo),

·        Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

·       Zatrudnienie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm produkcyjnych

·        Pakiet szkoleń wdrożeniowych,

·        Ubezpieczenie na Życie,

·        Karta  Medicover Sport,

·        Pakiet Opieki Medycznej.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 904879068