2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdańsk
  7. Księgowość - Jasień
Dodane 30 kwietnia 2024

Księgowy/Księgowa

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego zgodnie z przepisami prawa bilansowego oraz przepisami podatkowymi,

  • Prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych,

  • Tworzenie miesięcznych bilansów, rachunków wyników oraz sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,

  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i dokonywanie uzgodnień księgowych,

  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS,

  • Aktywna współpraca i komunikacja z Klientami,

  • Dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci w trakcie studiów (rachunkowość, ekonomia, finanse),

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pełnej księgowości (wewnętrzny dział księgowości lub biuro rachunkowe),

  • Doświadczenie w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych VAT, CIT,

  • Doświadczenie w zakresie sporządzania lub uczestnictwa w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,

  • Dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości.

  • Znajomość programu Comarch Optima lub Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w z zgranym zespole

  • dogodną lokalizację biura

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 911441544