2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Leszno
Dodane 15 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz pracować w biurze rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku, gdzie pracują ludzie z pasją , którzy dzielą się wiedzą z młodymi pracownikami? Jeśli tak to dołącz do naszego zgranego zespołu ! Obecnie poszukujemy:

Poszukujemy osoby z co najmniej 1 rocznym doświadczeniem w obszarze księgowości, komunikatywnej, znającej przepisy podatkowe i księgowe chętnej do nauki i rozwoju

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości, książki przychodów i rozchodów a także rozliczeń CIT, VAT i PIT (bez obsługi kadrowo-płacowej),

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, rocznych i okresowych,

  • prowadzenie rozrachunków oraz rozliczeń podatkowych,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze ekonomii, rachunkowości lub finansów;

  • znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości;

  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,

  • szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje,

  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków,

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 858316941