2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Bronowice
Dodane 14 maja 2024

Księgowy /Księgowa

Wynagrodzenie

7 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy Doświadczonego Księgowego w Krakowie! Dołącz do Naszego Zespołu!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która poszukuje zdolnego specjalisty księgowego do naszego biura w Krakowie. Jeśli chcesz pracować w stabilnej firmie i rozwijać swoje umiejętności, to może być idealne miejsce dla Ciebie!

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o., zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

  • Dokładne księgowanie i dekretowanie dokumentów.

  • Skrupulatne sporządzanie deklaracji podatkowych.

  • Precyzyjne przygotowanie sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość, finanse, ekonomia).

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Biegła znajomość programu Optima.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej firmie.

  • Możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach rozwijających umiejętności.

  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze.

  • Satysfakcję z pracy, gdzie każdy dzień przynosi nowe doświadczenia.

Dlaczego warto do nas dołączyć? Nasz zespół to grupa profesjonalistów, którzy wspierają się nawzajem i dążą do ciągłego rozwoju. Praca u nas to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale także możliwość rozwijania własnych kompetencji w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Zainteresowany? Nie czekaj, aplikuj już dziś i zacznij swoją przygodę z nami w Krakowie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 802301403