2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Dodane 04 kwietnia 2024

Księgowy/Księgowa - uproszczona księgowość

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Biuro rachunkowe w Warszawie (Mokotów Dolny) poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowego/Księgowej.

Do podstawowych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie w szczególności:

  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów,

  • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS (bez pracowników),

  • przygotowywanie dokumentów korygujących do ZUS,

  • sporządzanie deklaracji PIT, VAT,

  • współpraca z klientami i instytucjami,

  • inne zadania księgowe.

Wymagania:

  • znajomość przepisów prawa podatkowego (PIT, VAT) oraz obsługi programu Płatnik,

  • samodzielność,

  • skrupulatność i dokładność, dobra organizacja pracy,

  • doświadczenie minimum 1 rok w prowadzeniu obsługi księgowej w zakresie uproszczonej księgowości,

  • mile widziana znajomość programu Enova365, Rachmistrz nexo.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • współpracę z doradcą podatkowym,

  • rozwój zawodowy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • rozwój w obszarze pełnej księgowości,

  • możliwość dostosowania godzin pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Na przesyłanych CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 638816915