2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Dodane 22 maja 2024

Księgowy/Księgowa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych

  • Weryfikacja zapisów księgowych pod względem VAT i CIT

  • Analiza i rozliczanie rozrachunków

  • Wprowadzanie wyciągów bankowych

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kadr i płac

  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych

  • Znajomość programu Comarch Optima

  • Wykształcenie w zakresie Rachunkowość/Finanse

  • Rzetelność, skrupulatność i terminowość

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole

  • Ambitne wyzwania i możliwości rozwoju

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Dużą samodzielność na stanowisku oraz silne wsparcie w okresie wdrożenia.

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

O nas

Hekla Energy jest nowoczesnym przedsiębiorstwem energetycznym zajmującym się obrotem zieloną energią i paliwem gazowym w Polsce. Dysponujemy wykwalifikowanym, zgranym zespołem specjalistów oraz zaawansowaną infrastrukturą tradingową. Ponieważ rozwijamy się bardzo dynamicznie, poszukujemy do naszego Biura Głównego w Warszawie, przy ul. Ludwika Idzikowskiego 16.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 920044186