2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Świdnica
Dodane 17 maja 2024

Księgowy / księgowa

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy do naszej firmy z siedzibą w Świdnicy do wsparcia naszych działów na stanowisko:

Księgowy / Księgowa - z min. 5-letnim doświadczeniem zawodowym.

 Charakter pracy:

- nie jest wymagana codzienna obecność w biurze, umowa – zlecenie na dany zakres zadań (pracę można traktować jako dodatkową)

 Zapewniamy:

  • stanowisko wyposażone w program do księgowości i inne niezbędne w tym kierunku środki pomocowe;

  • ciekawą pracę w rozwijającej się grupie firm na rynkach międzynarodowych;

  • nienormowany, elastyczny czas pracy;

  • bardzo dobre warunki finansowe.

 Profil kandydata:

  • wykształcenie ekonomiczne zgodne z charakterem wykonywanej pracy z doświadczeniem jako samodzielny księgowy / księgowa przy prowadzeniu pełnej księgowości;

  • znajomość programu księgowego, Comarch Optima;

  • samodzielność i dokładność wykonywanych zadań;

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym jest dodatkowym atutem.

 Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i prawem podatkowym;

  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwego ich stosowania.

  • sumienność i dokładność wykonywanych obowiązków związana z fachowością;

  • terminowe przekazywanie miesięcznych sprawozdań finansowych do Zarządu firmy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV przez OLX z dopiskiem:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BHG Polska sp. z o.o. z siedzibą w 58-100 Świdnica, ul. Pułaskiego 2/1, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 918915530