2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Krowodrza
Dodane 13 maja 2024

Samodzielny księgowy/samodzielna księgowa

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PI Management - operator zarządzający hotelami pod brandami międzynarodowymi i własnymi oraz apartamentami, w związku z dynamicznym rozwojem grupy poszukuje kandydata na stanowisko:

Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Kraków ul. Piastowska - praca stacjonarna

Godziny pracy: 9:00-17:00

Zakres zadań:

  • księgowanie kosztów w grupie spółek

  • pełne księgi, rozrachunki, deklaracje VAT

  • kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • sprawdzanie prawidłowości opisanych dokumentów księgowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów, umożliwiającym automatyczną dekretację w systemie księgowym

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym

  • uzgadnianie kont księgowych

  • księgowanie wyciągów bankowych i analiza rozrachunków

  • współpraca z innymi członkami zespołu księgowego i finansowego

  • archiwizacja dokumentów księgowych

  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe z dziedziny rachunkowości/finansów/ ekonomii (technik ekonomista)

  • minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku w dziale księgowości (mile widziane osoby pracujące w biurach rachunkowych), asystent, młodszy księgowy

  • doświadczenie w zakresie: księgowanie kosztów, pełne księgi, rozrachunki. Mile widziane: deklaracje VAT

  • praktyczna znajomość systemów finansowo–księgowych (CDN Optima)

  • praktyczna znajomość SALDEO

  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania

  • znajomość pakietu MS Office

  • poszukujemy osób samodzielnych i umiejących szukać rozwiązań, zaangażowanych w wykonywane obowiązki, umiejących współpracować w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach

  • komfortowe warunki pracy w nowym biurze

  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, spotkania integracyjne etc.)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 918029370