2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Południe
Dodane 04 kwietnia 2024

Księgowy ds. kadrowych i płac w Warszawie

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

MV Company, wiodąca firma outsourcingowa w Warszawie, poszukuje księgowego ds. kadr i płac, który posiada odpowiednie doświadczenie zawodowe. Oferujemy Ci szansę dołączenia do naszego zespołu profesjonalistów w dziedzinie finansów i obsługi klienta.

Wymagania: ️ Doświadczenie w pracy jako księgowy na podobnym stanowisku. ️ Znajomość księgowości i prawa podatkowego lub ukończone kursy z zakresu księgowości w Polsce. ️ Znajomość przepisów ZUS oraz obsługa programów do naliczania wynagrodzeń. ️ Wysoka zdolność organizacyjna zarówno w pracy z własnymi zadaniami, jak i w pracy zespołowej. ️Znajomość języka ukraińskiego.

Obowiązki: ️ Przetwarzanie dokumentacji kadrowej, obliczanie wynagrodzeń i prowadzenie odpowiednich raportów. ️ Prowadzenie księgowości i sporządzanie sprawozdań finansowych. ️ Przygotowywanie niezbędnych dokumentów, dbałość o kompletność akt osobowych i zgodność z obowiązującymi przepisami i procedurami.

Oferujemy: ️ Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i kwalifikacji. ️ Stabilny grafik pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. ️ Profesjonalne środowisko pracy i możliwość rozwoju w dziedzinie księgowości. ️ Sprzyjające warunki do samorealizacji i zawodowego wzrostu. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wykorzystać swoje umiejętności księgowego, prześlij swoje CV.

  • 48**********34

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 909494569