2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Radomsko
Dodane 30 maja 2024

Księgowy do księgowości uproszczonej w Biurze Rachunkowym

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy osoby chętnej na stanowisko:

  • Księgowego do prowadzenia uproszczonej księgowości

do pracy w Biurze Rachunkowym. Lokalizacja biura - Radomsko

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów w systemie księgowo-finansowym

  • dekretowanie dokumentów

  • sporządzanie zestawień i raportów

  • sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT

  • dbanie o wizerunek i estetykę miejsca pracy

  • wykonywanie innych zleconych czynności

Oczekiwania od kandydata:

  • wykształcenia średniego lub wyższego bądź w trakcie studiów na kierunkach ekonomicznych bądź pokrewnych

  • samodzielności i szybkości uczenia się

  • dobra znajomość środowiska Windows, MS Office a także obsługi urządzeń biurowych

  • dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy pod presją czasu

  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • doświadczenie w biurze rachunkowym lub na podobnym stanowisku w księgowości

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu

  • możliwość rozwoju ze względu na różnorodność obsługiwanych firm

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

  • wsparcie księgowych w bieżących zadaniach

  • spokojną atmosferę w pracy i świetną załogę

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o przesłanie dokumentu cv wraz z następującą klauzulą:

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 918819522