2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Prądnik Czerwony
Ola
Dodane 25 kwietnia 2024

Księgowy Columbus Energy

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek grupy kapitałowej zgodnie z obowiązującymi

    przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu i sporządzaniu sprawozdań finansowych, podatkowych, statystycznych

  • Współpraca z kontrahentami, urzędami

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów, kontroli skarbowych

  • Uczestnictwo w prowadzonych projektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku (min. 1 rok)

  • Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków (CIT, VAT, DN)

  • Znajomość programu Optima

  • Umiejętność pracy realizowanej w określonych terminach

  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Doświadczenie zdobyte w pracy w biurze rachunkowym, SSC bądź w obsłudze wielu

    podmiotów, w tym w grupie kapitałowej

To oferujemy

  • Masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia i poszerzenia swoich kompetencji.

  • Będziesz mógł realizować własne pomysły

  • Gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów

  • Obejmiesz samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu Managera

  • Otrzymasz umowę o pracę na cały etat

  • Możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport

  • Wypijesz pyszną kawę – bez limitu :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 839705467